www.skaut.cz facebook instagram blog
O N%C3%81S
DRU%C5%BDINY
Svi%C5%A1ti
Dr%C3%A1%C4%8Data
RS kmen
Seznam %C4%8Dlen%C5%AF
AKTUALITY
AKCE < bude
PLÁN %C4%8Dinnosti
CHCIseP%C5%99idat
pro ODDÍL
FOTOgalerie
Pro Ve%C5%99ejnost
KLUBOVNA
KONTAKTY

Seznam clenu


Seznam členů, kteří prošli naším oddílem anebo v něm nadále působí

  • Bachan Martin 2009-2010
  • Bachanová Eva - Liška 2003
  • Bachanová Jitka - Veverka 2003
  • Baroň Lukáš - Riki 2003 - 2005
  • Bartoš Tomáš 2009
  • Blaha Tomáš 2006
  • Borýsek Filip - Tulák 2005
  • Borýsková Tereza - Pírko 2004
  • Dohnal Štěpán 2005 - 2006
  • Dohnal Vojtěch 2009
  • Dřinka Jakub 2009
  • Gášek Martin 2009 -2010
  • Grygarová Štěpánka 2009
  • Hanus Jan 2009
  • Hanus Ondřej 2009
  • Hejda Petr - Medvěd 2003 - 2004
  • Hertl Michal - Uzel 2003
  • Hrbáček Tomáš 2004 - 2005
  • Hrobař Michal 2008
  • Hrobařová Kristýna 2007
  • Hrubý Aleš 2009
  • Chudík Jan 2009-2010
  • Jakeš Richard 2009-2010
  • Janečka Vít 2008 - 2009
  • Juračková Martina 2005 - 2006
  • Kadlček Martin - Morče 2003 - 2005
  • Kadlčík František 2006 - 2007
  • Kadlčík Štěpán 2006 - 2007
  • Kapusta Tomáš 2009-2010
  • Kolomazník Jakub - Čak2008 - 2009
  • Kolomazník Milan - Stopař 2003 - 2005
  • Kolomazník Ondřej - Orel 2003 - 2009
  • Kolomazník Vojtěch - Sokol 2003 - 2005
  • Konečný Jakub 2008-2010
  • Kovář Jan 2008
  • Kožíková Denisa 2008 - 2009
  • Križalkovičová Marie 2005 - 2006
  • Křivák Zdeněk 2008 - 2009
  • Křiváková Kateřina 2008 - 2009
  • Křižalkovič Petr 2008 - 2009
  • Kubešová Andrea 2008 - 2009
  • Kuchař Tomáš - Mušle 2008 - 2009
  • Kuchařová Kristýna 2005 - 2006
  • Kuchařová Veronika 2008-2011
  • Lenhartová Veronika 2008-2009
  • Libosvárová Ludmila 2008 - 2009
  • Macháčková Eliška 2008 - 2010
  • Malaga František - Berk 2003 - 2004
  • Malušová Monika 2009-2010
  • Mareček Tomáš - Fox 2005
  • Matuštík Radim 2009-2010
  • Mihalková Barbora - Smíšek 2008
  • Míšek Miroslav 2008 - 2009
  • Mitáček Jiří 2008 - 2009
  • Mitáček Marek 2008 - 2009
  • Nemrava Adam 2009 - 2010
  • Ondra Lukáš - Křeček 2003 - 2005
  • Pavlasová Lucie 2009-2010
  • Pecen František - Fišta 2005
  • Penk Filip 2007 - 2008
  • Petrová Zuzana 2005 - 2006
  • Procházka Jan - Amigo 2003
  • Radoch Václav 2009-2010
  • Ryška Tomáš 2007 - 2008
  • Ryšková Romana 2005 - 2006
  • Slavík Stanislav - Netopýr 2003 - 2005
  • Slavík Tomáš 2003 - 2004
  • Slavíková Štepánka - Sojka 2003 - 2005
  • Šálek Miroslav 2009-2010
  • Šesták Tomáš - Bobr 2008 - 2011
  • Šimčíková Ivana 2008 - 2009
  • Šimčíková Naďa 2008 - 2009
  • Šimíček Viktor 2008
  • Škopík Bronislav - Ron 2003 - 2005
  • Špaček Jan - Chřestýš 2008
  • Štefaník David - Panda 2003 - 2007
  • Štipčák Radim - Štupl 2004 -2011
  • Tesařík Petr 2009-2010
  • Tomaštíková Barbora 2009
  • Trněná Diana 2009-2010
  • Trněná Nela 2009
  • Turčin Ondřej 2009-2010
  • Turčínek Dominik 2009-2010
  • Uherka Richard 2005 -2006
  • Zifčáková Karolína - Jája 2005 - 2006
  • Terezie Križalkovičová 2010
  • Linda Říhová 2010
  • Natálka Žůrková2010-2012
  • Sebastian Žůrek 2010 - 2012
  • Lukáš Dostál 2010 -2011
  • Ondřej Kosorin 2010 - 2012
  • Lukáš Dostál 2010 -2011
  • Hanka Marečková 2010
  • Lukáš Dostál 2010 -2011
  • David Tlusták 2010
  • Dalibor Mandík 2011-2011
  • Jackivová Eliška 2009 -2010
  • Igor Kevezsda 2011
  • Filip Krpal 2011
  • Šimon Brauner
  • Marek Blaha
  • Růžena Molnárová
  • Tereza Kadlčková
  • Sabina Hlůšková
  • Šimon Hlůšek

Počet návštěvníků:

Co nás čeká v prosinci

3.12 jarmark u tvrze
8.-9.12 Oddílová výprava Brno
17.12 Cesta pro Betlémské světlo
17.12 Vánoláš - setkání na středisku, divadelní pohádka
22.12 Vánoční oddílovka s rodiči
23.-24.12 Roznos Betlémského světla po městě


Nábor 2017
Nábor 2017

PF 2017

Jméno:

Heslo: