V neděli 18. listopadu jsme pořádali naši tradiční pexesiádu pro veřejnost města. Zahrát si mohli jak děti mládež i dospělí. Jsme rádi, že dospělí se nenechají tzv. zahanbit a hrají taky. My z oddílu hrajeme také a těšíme se, že konečně vyhrajeme tu hlavní cenu. Zatím se nám to ani jednomu nepodařilo. :-)

Turnaj jsme pořádali v prostorách sportovní haly. Sešlo se nás tam akorát, ale nejpodstatnější bylo, že bylo s kým hrát, potit se, klepat si na čelo, smát se, sportovně hudrovat.. :-D I letošní pexesiáda byla moc fajn a měla soutěžního ducha. Členové našeho oddílu získali také dobré umístění a všem i takto gratulujeme.

Nicméně absolutní vítězkou se stala dvanáctiletá Kristýna Novotná. Stala se pexesačkou roku a domů si odnášela sladkou výhru – extra čokoládový dort a krásnou dřevěnou plaketu ve tvaru pexesa, kterou nám už minulý rok vyrobil náš zručný Tulák. Již i Kristýnka je zapsána na listině pexesáků, která se nachází uvnitř plakety. Moc Ti gratulujeme. :)

Jsme rádi, že jste přišli a že jste si dobře zahráli. Děkuji všem kteří se zasloužili svým úsilí a obětavostí o to, aby tato pexesiáda proběhla. Děkujeme řediteli sportovní haly za ochotné zapůjčení salonku.

Co napsat na závěr? Že … Příště můžete zvítězit i vy a to jest velmi lákavé! Za rok naviděnou. :-)

 

Veverka