První dubnový pátek se konala další oddílová schůzka. Tentokrát jsme byli zavedeni až na jih Evropy, konkrétně do Itálie a Řecka. Začátek oddílovky byl zahájen pokřikem a následnou scénkou, kdy se bohyně Afrodita dohadovala s módním návrhářem Itálie Giorgiem Armanim. Jejich pře se nesla v duchu, který stát je lepší. Všichni se poté rozdělili na 2 týmy - Itálie a Řecko a následoval olympijský souboj. Disciplíny byly vskutku zajímavé: Ešusobatohový běh, kdy jeden z hráčů měl za úkol posbírat ešusy do tašky a další je zase vrátit na původní místo, také nesměla chybět disciplína hod sirkou, skok v gumácích, trojskok na jedné noze a šerm se lžícemi. Vyvrcholením her byl řecko-římský zápas, kdy bylo za úkol dostat na zem známeho italského řecko-římského zápasníka Giovanniho Gozziho. Dvoum hráčům se to povedlo - byla to Žíža a Odrák. Nejspíš doma trenují mezi sebou :-)
Další aktivita, která se ještě týkala Řecka byla rétorik v divadle. Úkolem bylo odříkat abecedu, co nejdramatičtějším způsobem. Tady pro nás jednoznačné vítězky byly Zuzka a Natka, ale ostatní jim dost šlapali svými výkony na paty.
Po skončení řeckých aktivit, nás zaúkoloval samotný G. Armani, který chtěl po nás, abychom mu představili letošní modní trendy jara a léta. Jelikož máme v klubovně hojný počet kostýmů, bylo z čeho vybírat. Jakmile se každý oblekl do svého kostýmu, vydal se na módní molo, představit svůj návrh.


Zakončení oddílové schůzky bylo pohoštění od G. Armani typickým italským dezertem - tiramisu. Určitě všem chutal a oddílovka se vyvedla.

 Liška