Člověk by ani nevěřil, že z fotky, která vznikla ze srandy a z hecu, jak se říká, může být výhra. Abychom to osvětlili. Náš oddíl se pravidelně už několik let účastní Tříkrálové sbírky. Letos v lednu jsme udělali čistě dívčí družinu – Natka, Hanča a Veverka plus Liška. Člověk by ani nevěřil, že z fotky, která vznikla ze srandy a z hecu, jak se říká, může být výhra. Abychom to osvětlili. Náš oddíl se pravidelně už několik let účastní Tříkrálové sbírky. Letos v lednu jsme udělali čistě dívčí družinu – Natka, Hanča a Veverka plus Liška jako fotograf.

V ten den se Dostal se nám dostal do rukou papír o tom, že bude probíhat soutěž o zajímavé foto z Tříkrál. sbírky. Nás to nenechalo chladnými a řekly jsme si, že se jen tak vyfotíme. A za několik měsíců jsme se dozvěděly, že jsme vyhrály. :-)

 

E-kronika: Jak jsme vyhráli

Foto z akce